GUTE MÖBEL to właściwe miejsce, gdy oczekujesz więcej niż jest dostępne na rynku. Niezależnie od tego, czy są to nowoczesne, czy tradycyjne, meble kuchenne, szafy do zabudowy, miejsca do przechowywania przy pochyłych sufitach lub rozwiązania niszowe - zawsze inteligentnie wykorzystują przestrzeń w każdym kącie i rogu. Indywidualnie dopasowane rozwiązania na życzenie dla firm, klientów prywatnych i architektów wnętrz.

To robimy:

Dlaczego my:

Swoboda planowania

Nie mamy „standardowego rozmiaru”! Twoje meble są produkowane zgodnie z Twoimi potrzebami. Możemy zaoferować każdą szerokość, każdą wysokość i każdą głębokość. Nasze meble możemy dopasować do każdego nawet najbardziej nietypowego pomieszczenia.

Darmowy pomiar

Przy każdym nowym zleceniu konieczny jest pomiar wykonany na miejscu przez naszego wykwalifikowanego pracownika specjalistycznym sprzętem. Często już wtedy możemy zrobić wycenę. Ta usługa jest darmowa i niezobowiązująca!

Atrakcyjne ceny

Niestandardowe meble w standardowej cenie. Tak u nas to możliwe. Spełniaj swoje marzenia bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj wycena nic nie kosztuje!

Foto von Fox von Pexels

Wygodnie u Ciebie domu

Teraz nie musisz już planować wyjazdów do sklepu czy studia mebli kuchennych. To my przyjedziemy do Ciebie i omówimy wszystkie szczegóły na miejscu. Zawsze mamy ze sobą wszystkie niezbędne wzorniki i katalogi!

Jak to działa

1

Termin

Dzwonisz do nas lub korzystasz z formularza kontaktowego na stronie i ustalamy wygodny dla Ciebie termin naszego spotkania u Ciebie w domu. Jest to oczywiście bezpłatne i niezobowiązujące!

Pomiar

W wyznaczonym terminie przyjeżdza nasz pracownik w celu opamiarowania pomieszczeń w których planujesz nowe zabudowy. Na miejscu omawiamy szczegóły i Twoje specjalne życzenia. Często odrazu jesteśmy w stanie przedstawić wstępną wycenę.

2

3

Zamówienie

Jeżeli jestś usatysfakcjonowany ceną i projektem Twoich nowych mebli, który wspólnie stworzyliśmy to odpowiedni czas na podpisanie umowy. Do złożenia zamówienia potrzebujemy 30% zaliczki. Reszta płatna po montażu!

Produkcja

To dla Ciebie czas oczekiwania, a dla nas tygodnie pracy nad Twoimi nowymi meblami. Każdy szczegół jest indywidualnie przeanalizowywany pod kątem produkcji i przyszłego montażu.

4

5

Montaż

To bardzo ważny dzień na który wszyscy czekaliśmy. Po uprzednim ustaleniu dogodnego terminu, nasi montażyści czekają już pod Twoimi drzwiami!

Sukces

Po skończonym montażu w końcu możesz cieszyć sie swoimi nowymi meblami na wymiar. Nasz team również ma powód do radości: kolejny usatysfakcjonowany klient - to sens naszej pracy!

6

Gute Möbel s.c.

Marcin Łanowy, Grzegorz Pielasa

ul. Wyzwolenia 44c

66-620 Gubin PL